Tiskové zprávy

Kyocera získala ocenění TOP100 Global Innovator za rok 2015

Zveřejněno 08/06/2016 | Kategorie : Janus & Kyocera,Tiskové zprávy |

logo_janusKyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, se umístila mezi stovkou nejúspěšnějších inovátorů za rok 2015. Ocenění Top 100 Global Innovator uděluje Thomson Reuters, celosvětový dodavatel globálních informací pro obchodní společnosti. Kyocera byla oceněna za úspěšné patenty a inovace už druhý rok po sobě.

Ocenění Thomson Reuters Top 100 Global Innovator jsou udělována každoročně od roku 2011 na základě analýzy údajů Thomson Reuters a posouzení vývoje firem v oblasti zlepšovacích návrhů a získaných patentů. Základní politikou společnosti Kyocera je chránit výsledky výzkumu a vývoje a respektovat práva k duševnímu vlastnictví svých zaměstnanců. Kyocera sleduje a podporuje i zahraniční patenty, protože firma má již mnoho poboček po celém světě. Společnost také založila sdružení Global Intellectual Property Partners, které organizuje společná setkání patentových úřadů ve Spojených státech, Evropě, Číně, Koreji a Japonsku. Setkávají se tak pracovníci, kteří mají na starosti ochranu duševního vlastnictví, diskutují o různých tématech, zlepšovacích návrzích i specifikacích na patentových přihláškách. V současné době má sdružení dvě zahraniční pobočky v USA a Číně a v tomto roce plánuje otevřít novou pobočku v Evropě.

Máme radost, že jsme získali ocenění Top 100 celosvětový inovátor již druhý rok po sobě. Je to částečně díky důsledné podpoře našich patentů a zlepšovacích návrhů v každé z našich produktových divizí“, říká Junichi Jinno, generální ředitel Corporate Legal a Intellectual Property Group. „Inovace jsou i nadále zásadní pro naši společnost a patenty jsou důležité pro ochranu budoucího rozvoje našeho businessu.“

 

 

 

 

O ocenění Thomson Reuters 2015 Top 100 Global Innovators

Výzkum a analýzy byly provedeny s použitím Thomson Reuters Derwent světových patentů Index® (DWPISM), Derwent Patenty Citace Index® a Thomson Innovation®. Metodika pro identifikaci stovky největších inovátorů zahrnovala čtyři hlavní kritéria: objem, úspěšnost, globální dosah a vliv.

 

O společnosti KYOCERA Document Solutions

KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.eu.

 

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

 

O společnosti JANUS

Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení KYOCERA v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru a je oficiálním distributorem tiskového řešení MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.