Reference

ifs logoIFS je veřejně obchodovaná společnost (OMX STO: IFS) založená v roce 1983, která vyvíjí, dodává a implementuje systém IFS Applications™, plně integrovanou sadu aplikací pro plánování podnikových prostředků založenou na technologii SOA. Společnost má více než 2 000 zákazníků ve více než 50 zemích a soustředí se na sedm hlavních odvětví: letectví a obranu, technické služby a telekomunikace, strojírenství, zpracovatelský průmysl, automobilový průmysl, maloobchod a velkoobchod, stavební průmysl a správu služeb. Přímé zastoupení IFS pro Českou republiku, společnost IFS Czech s. r. o. se sídlem v Praze, bylo založeno v roce 2000 spolu se zastoupením na Slovensku IFS Slovakia s.r.o. se sídlem v Žilině. Od r. 2001 v ČR rovněž jako distributor a implementační partner IFS působí významný český systémový integrátor, společnost ALTEC a.s. V současné době mají všechny tyto společnosti k dispozici více než 80 odborníků, kteří zajišťují lokalizaci, dodávku a implementaci produktů IFS na českém a slovenském trhu.

logo_symantec_small_okSpolečnost Symantec zaujímá světové prvenství v poskytování řešení zabezpečení, úložišť a správy systémů, která pomáhají jednotlivým zákazníkům i organizacím zabezpečit a spravovat informace. Software a služby chrání komplexněji a efektivněji před více riziky a ve více místech a poskytují jistotu při užívání a ukládání informací. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Mountain View v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích.

logo_janusSpolečnost JANUS byla založena v roce 1992 ve spolupráci s Kyocera Electronic Europe. Je oficiálním autorizovaným dovozcem a distributorem keramických nožů, laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení značky KYOCERA v České republice. Od roku 2007 také nabízí vlastní řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Více informací můžete získat na www.janus.cz.

Konference Stavební úřady – konference určená odborné veřejnosti z řad pracovníků stavebních úřadů, katastrálních úřadů a úřadů pověřených stavebním řízením. Hlavními tématy konference jsou tradičně:

–   eGovernment

–   Základní registry a agendové informační systémy

–   Podpora správních řízení a dalších postupů na stavebních úřadech

–   Příprava digitalizace územního, stavebního a dalších řízení

–   Novela stavebního zákona

7. ročník konference se pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj ČR, Ministerstva vnitra ČR, ČUZK, Českého statistického úřadu a dalších veřejnosprávních úřadů konal v říjnu r. 2014 v Konferenčním centru Aldis Hradec Králové. Ve dnech 2.-3. října se konal třetí ročník konference Stavebné úrady  na Slovensku. Více informací najdete zde.