Tiskové zprávy

Nové posily týmu Veritas

Zveřejněno 10/03/2016 | Kategorie : Tiskové zprávy,Veritas |

Veritas_Logo_RED_1000x197Zastoupení společnosti Veritas pro Českou a Slovenskou republiku a Baltics se od začátku letošního roku rozrostlo o další dva členy týmu.

Na pozici Channel Managera pro ČR, SR a Baltics nastoupil Robert Králíček. Svoji kariéru v oblasti IT začínal v roce 1995 v Eurotelu jako obchodník. V letech 2005 – 2014 pracoval v českém zastoupení Cisco Systems jako Channel Account Manager pro Českou a Slovenskou republiku a dále na regionální pozici v oblasti strategického planování. Poté se  věnoval práci ve veřejné správě.  Úkolem Roberta bude řízení strategických partnerů a distributorů společnosti Veritas.  Ve volných chvílích se Robert věnuje svým dvěma dcerám, pokud mu to čas dovolí, tak si rád zahraje golf.

Novou posilou týmu je také Stanislav Novotný, který nastoupil 1. března na pozici Inside Sales. Zkušenosti s interním prodejem získal ve firmě Hewlett-Packard, kde pracoval jako Inside Sales Representative pro online prodej. Jeho koníčkem je sport a vše, co souvisí s výpočetní technikou.

 

 

 

 

 

 

 

O společnosti Veritas

Veritas umožňuje organizacím využít sílu svých informací díky řešením, která jsou projektována pro obsluhu největších a nejsložitějších heterogenních prostředí na světě. Veritas dnes spolupracuje s 86 % společností ve Fortune 500 na zlepšení dostupnosti dat a pomáhá jim odhalit a řídit jejich konkurenční výhodu.

Více informací na: www.veritas.com