Tiskové zprávy

Kyocera uvádí novou řadu A3 multifunkčních zařízení

Zveřejněno 12/12/2013 | Kategorie : Janus & Kyocera,Tiskové zprávy |

logo_janusKyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, uvádí na trh řadu sedmi A3 multifunkčních zařízení, která vynikají svým jednoduchým ovládáním a vysokou kvalitou tisku. Přehledný dotykový displej uživateli přímo napoví, jak spustit tisk, kopírování, skenování či faxování dokumentů. V České republice jsou nová multifunkční zařízení distribuována společností Janus.

Nově uvedená série multifunkcí zahrnuje kromě barevných zařízení TASKalfa 2551ci, TASKalfa 6551ci, TASKalfa 7551ci i čtyři černobílé stroje: TASKalfa 3010i, TASKalfa 3510i, TASKalfa 6501i a TASKalfa 8001i.

Velké dotykové 8,5“ nebo 10,1“ displeje umožňují uživatelům okamžitý a intuitivní přístup k jednotlivým funkcím. Na panelu domovského zařízení lze nastavit i klávesové zkratky k často používaným funkcím, a tím uživatelům ještě zjednodušit ovládání.

Otevřená softwarová platforma HyPAS umožňuje upravit multifunkční zařízení pro specifický oběh dokumentů ve společnosti či v konkrétní pracovní skupině. Zabezpečení včetně čteček přístupových karet je samozřejmostí, stejně jako využití komponent s dlouhou životností, které již tradičně přispívají k vysoké cenové efektivitě všech tiskových operací.

 

Zařízení TASKalfa 2551ci vytiskne až 25 stran za minutu, skenuje s rozlišením 600×600 dpi a Náklady na tisk 1 strany A4 černobíle přitom činí 0,15 Kč*, barevné pak 1,04Kč*. Další dvě barevná multifunkční zařízení TASKalfa 6551ci a TASKalfa 7551ci jsou nejvyšší ve své třídě a tisknou rychlostí 65/75 stran za minutu.

 

Z černobílých zařízení byly uvedeny jednak modely střední třídy o rychlosti 30/35 stran za minutu, ale také nejvyšší třídy, kde nejrychlejším strojem je TASKalfa 8001i tisknoucí až 80 stran formátu A4 za minutu, přičemž první výtisk trvá méně než 4,7 sekundy. Provozní náklady na tisk jedné černobílé A4 strany pak činí pouhých 0,06Kč*.

 

Všechny stroje jsou vybaveny zásobníky papíru o kapacitě 4100 listů (TASKalfa 3010i/3510i/2551ci), resp. 7650 listů ( TASKalfa 6501i/8001i/6551ci/7551ci), a tak je snadné tisknout i velké objemy bez zásahu údržby. Zároveň může být použito pět až osm různých typů médií, které šetří uživatelům čas a námahu na ruční plnění zásobníků.

Čas svému uživateli ušetří i nastavitelná funkce skenování papírových dokumentů do pdf formátů s možností prohledávání. Volitelný doplněk OCR (Optical Character Recognition) totiž uloží veškerý naskenový text jako skutečný text, nikoli jako obrázek. Uživatelé z takto naskenovaných dokumentů mohou tedy jednoduše kopírovat text a přenést jej do jiných aplikací, např. produkty MS Office. Už se tedy nemusí obávat žádného zdlouhavého přepisování.

 

„Naše nová řada multifunkčních zařízení TASKalfa byla navržena pro pracovníky s velkým objemem kancelářských prací“, říká Maki Nagao, ředitelka marketingu KYOCERA Document Solutions Europe, a dodává: „Dobrá multifunkce umožňuje zaměstnancům soustředit se na své hlavní úkoly, aniž by museli ztrácet čas na tisky, skenování, kopírování nebo faxování. To za ně udělá naše nová řada TASKalfa. Ať je to uživatelské rozhraní, vstupní kapacita papíru nebo funkce skenování – každá z těchto funkcí je zaměřena na optimální efektivitu a produktivitu.“

 

 

O společnosti KYOCERA Document Solutions

KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.eu.

 

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

 

O společnosti JANUS

Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru. Od roku 2007 nabízí vlastní univerzální řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.